Kurumsal emlakçılık anlayışı ile bütün alım-satım işlerinde verdiği bireysel danışmanlık hizmetiyle sektörde hissedilen boşluğu dolduruyor. Hazırladığı uzman raporları ile müşterilerine verdiği banka kredileri bilgileri ve pazarlama bilgileriyle, tapu işlemlerinde sağladığı kolaylıklarla, çıkardığı karşılaştırmalı piyasa analizleri ve randevu saatlerine gösterdiği titizlik ile bu sektördeki farklılığını kanıtlıyor.

 

ALSANCAK GAYRİMENKUL  alım ve satımı hayatınızda ömür boyu vereceğiniz en önemli kararlardan birisi olacaktır. Önemli olduğu kadar da duygusal. Emlak alım ve satım işinin karşılıklı güvene dayalı ve uzun süreli bir ortaklık olduğunun bilincinde olarak hareket ediyoruz.

 

Amacımız, size yıllarca tekrar tekrar hizmet verebilmektir.

 

Vizyonumuz, emlak alım ve satımı sadece binaların veya arazilerin el değiştirme işlemi değildir. Konu İnsanlarla ilgilidir. İnsan en değerli varlığımızdır. İlişkimiz ömür boyu sürebilmelidir. Amacımız, gayrimenkulünüzü en kısa zamanda ve en uygun fiyata değerlendirmektir.

 

Hedefimiz, müşteri mutluluğu ve hizmet kalitesini en yüksek standartta tutmaktır. Bizimle yapacağınız çalışmanın rahat, huzurlu ve aynı zamanda karlı olmasını sağlamak başlıca hedefimizdir.

 

Çalışma İlkelerimiz ; Önce İnsan .. Koşulsuz müşteri memnuniyeti Profesyonel hizmet Güven ve Saygı Dürüstlük Gelişimcilik Paylaşım

 

Çalışma Prensiplerimiz;

Önce İnsan                                                        

Profesyonel ve Koşulsuz Müşteri Hizmeti

Anahtar Teslim Servis

Güven ve Saygı

Güncel ve Paylaşımcı

Sizin Mutluluğunuz

 

 

İştigal Konularımız;

Emlak Alım & Satım danışmanlığı

Her Türlü Gayrimenkul Kiralama

Mülk Sahibi Temsilciliği

Kurumsal Hizmetler

Yatırım Aracılığı

Sat ve Tekrar Kirala Modeli

Portföy ve Emlak Yönetimi

İhtiyaca Göre Gayrimenkul Geliştirme

Piyasa Araştırması

Değerleme..